Únor 2013


Fashion police - SPRING BREAKERS, PARIS

23. února 2013 v 17:09 | Kiki |  Fashion police
Ashley Benson,Selena Gomez,Vanessa Hudgens,Rachel Korine
Holky měly už čtyři premiéry filmu SPRING BREAKERS a já jsem se rozhodla udělat články.Fashion články.Dneska tu máme první a je z Paříže.Zítra se můžete těšit na další.

Jaký mobil?

23. února 2013 v 15:29 | Kiki |  Téma-diskuze
Jednou jsem na blog psala,že si koupím nový mobil na Vánoce.Sešlo z toho a já si ho chci koupit v dubnu na narozeniny.Nejvíc mě zaujaly telefony od HTC.Už jsem se asi 100x rozhodla pro Htc Wildfire S a pak jsem zase hledala jiný a pořád dokola.Asi si ho ale nakonec koupím,protože se mi líbí nejvíc a je i cenově dobrý.

Julinko,píšu kvůli tobě :D

22. února 2013 v 16:19 | Kiki |  ..píšu..
Čáááu děcká :D.Začnu tím,proč jsem nebyla aktivní.Byla jsme nemocná,měla jsem skoro 39 horečky a opravdu se mi nechtělo sedět tady na blogu a něco přidávat :D...snad chápeme ne!V pondělí jsem byla ve škole a poslední hodinu to na mě nějak přislo.Začalo mi být divně a když jsem šla ze školy na zastávku,tak jsem myslela že nedojdu.Byla jsem ráda že jsem nakonec dojela domů :D.Hned v úterý jsem šla k doktorce,i když jsem věděla co mi řekne.Moje doktorka pozná jen angínu a chřipku...ha,ale jakou chřipku že?Řekla mi že mám pít colu,ale to je přece rada pro ty,co mají střevní chřipku,jakože serou jak o život :D....hej nemohla jsem z té doktorky,tohle už není normální,když tam může sedět ona a brát za to prachy,tak já zdravku dokončím levou zadní :D.

Nuda → řetězák :D

16. února 2013 v 20:59 | Kiki |  ..píšu..
Chtěla bys vrátit minulost? - Zpátky na základku,sedět se svojí švihlou kámoškou a mít se dobře...jo vrátila :D
Věříš tvrzení že "čas jsou peníze"? - ne
Myslíš, že je na světě spravedlnost? - není,podívejme se na politiku
Jsi věřící? - ne,ale nic proti věřícím lidem nemám :)
Máš nějaký životní sny? - jo,cesta do Itálie ♥
Ukradla jsi někdy něco? - ne
Jaký je tvůj názor na celebrity? - Je to jejich život,dělají to co je baví
Myslíš si, že bohatí jsou spokojenější než chudí? - no tak to je jasný,jako v některých směrech,každý má asi jiný názor....
Máš svůj styl? - obleču si to co se mi líbí
Dokážeš riskovat ať už v čemkoli? - ne :D
Máš mozek 24h denně v provozu nebo dokážeš prostě 'vypnout'? - já ho mám vyplej 24h denně :D
Myslíš, že jsi snadno ovlivnitelná okolím? - ne
Dovedla bys zabít člověka? - jako často říkám "já tě zabiju" ,ale ne...nechápu takový bestie co to dělají
Jak moc je pro tebe důležitá rodina? - moc,nejvíc na světě ♥
Co si myslíš o bezdomovcích apod.? - někteří si za to můžou sami,někteří ne,prostě lidi jak lidi....
Nechala bys u sebe přespat úplně cizího člověka? - ne
Utekla jsi někdy z domu? - ne :D
Myslíš že se tvůj život změní až ti bude 18? - myslím si že ne
Je pro tebe hodně důležitá pověst? - ať si lidi myslí co chtějí
Chceš být krásná? - úplná barbie chci být :D
Jak snášíš kritiku od okolí? - nezajímá mě
Věříš na mimozemšťany? - ne :D
Co si myslíš o bláznech? - jak to myslíš? :D ...blázni jsou nejlepší,když teda mluvím o kamarádkách :D ,a lidi s postižením "blázni" za to nemůžou,a nechápu lidi co je za to odsuzují
Jak bys popsala "normálního" člověka? - on někdo normální existuje :D ?
Jaký máš názor na alkoholiky? - ničí si zdraví,prostě závisláci
První slovo co tě napadne pod pojmem "osobnost" ? - člověk? :D
Věříš na zázraky? - já nevim :D
---- Klidně si to vyplňtě taky :D
---- Už se těším na Návštěvníky :D ...budete se taky dívat? :D


Movie # Bílé peklo

15. února 2013 v 22:39 | Kiki |  Movie
Popis z webu : Píše se rok 1944 a německý nadporučík Clemens Forell odjíždí vlakem z Bavorska na východní frontu. Na nádraží se loučí s rodinou a manželka mu přitom sdělí, že čekají další dítě. Forell slibuje, že se do vánoc vrátí, ale místo toho je jako válečný zajatec v Sovětském Svazu odsouzen na 25 let nucených prací v Gulagu na nejvýchodnějším cípu Sibiře. Forell s mnoha dalšími německými zajatci je transportován vlakem v nelidských podmínkách na Sibiř a dopraven do Gulagu, kde těží v dolech. Již po příchodu do Gulagu je konfrontován se zástupcem velitele Gulagu. Forell vzpomíná na svoji rodinu a když se mu naskytne příležitost k útěku, využije ji. Byla to však nastražená léčka a Forell i ostatní vězni jsou za to tvrdě potrestáni. Forellovi se však záhy naskytne další příležitost k útěku a to díky pomoci německého doktora, který zde ošetřuje nemocné a raněné. Pomocí něj se mu útěk podaří a pro Forella tím začíná strastiplná pouť přes celou Sibiř domů.

Photos #12

13. února 2013 v 15:49 | Kiki |  Photo
Mmm...vypadá to skvěle :)

Movie # Letters to Juliet

11. února 2013 v 16:14 | Kiki |  Movie
Letters-to-juliet-wallpaper-1_large
Popis z webu : Dopisy pro Julii jsou dojemnou a zároveň hravou love-story, vyprávěním o jiskřivé mladé lásce, ale také o vzkříšení lásky zdánlivě dávno ztracené. Když mladá Američanka Sophie (Amanda Seyfriedová, známá z muzikálového hitu Mamma Mia!), přicestuje do italské Verony, setkává se tu se skupinou dobrovolníků. Jejich prací je odpovídat na dopisy, které toužící ženy vkládají do mezer ve zdech starobylého domu, jenž byl podle pověstí svědkem vášnivé a tragické lásky Romea a Julie. Právě tady Sophie objeví dopis napsaný před padesáti lety! A tento okamžik změní život nejen Sophii, ale i mnoha dalším lidem. Podnikavé dívce se podaří najít pisatelku dopisu - Claire (Vanessa Redgraveová), která do Itálie přijede se svým vnukem (Christopher Egan), a společně se vydají hledat Lorenza, jehož Claire před půl stoletím opustila... A jakou roli sehraje v příběhu snoubenec Claire Victor (Gael Garcia Bernal)?


New layout#Selena Gomez

9. února 2013 v 19:47 | Kiki |  ..píšu..
Je tu nový lay :).Už dlouho jsem chtěla lay se Selenou.Konečně jsem si vybrala fotky a ségra mi ho udělala.Moc se mi líbí.Chtěla jsem i takové výraznější barvy,ale nektří z vás už mi řekli,že moc září do očí.Jaký máte názor vy?Mně se zdá normální a do očí mi nebije,tak nevím no :D....mooooc se mi líbí :)*